Wznowienie pracy przedszkola od dnia 18 maja 2020 r.

Informujemy, że z dniem 18 maja 2020 r. Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli wznawia funkcjonowanie – zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Stalowej Woli z dnia 15.05.2020 r.

Przedszkole będzie działało w szczególnym reżimie sanitarnym z uwzględnieniem wytycznych MEN, MZ oraz GIS oraz Procedur Bezpieczeństwa na terenie Przedszkola nr 15 w okresie pandemii COVID -19 .

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami :

Procedury bezpieczeństwa na terenie Przedszkola nr 15 w Stalowej Woli w okresie pandemii COVID-19.

Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa COVID-19 w  Przedszkolu nr 15 w Stalowej Woli

Rodzice, którzy potwierdzili zainteresowanie skorzystania z opieki przedszkolnej dla swoich dzieci, zobowiązani są do zapoznania się z obowiązującymi procedurami,  a także ich stosowania oraz podpisania następujących dokumentów:

Prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i przyniesienie powyższych dokumentów w wersji papierowej w dniu przybycia dziecka do przedszkola.

Według zgłoszeń rodziców na dzień 18 maja 2020 r. liczba dzieci zadeklarowanych do pobytu w przedszkolu to 20.

Codziennie do godz.12.00 należy zgłosić obecność dziecka w przedszkolu na następny dzień.

Dla dzieci, które pozostaną w domu nadal będzie prowadzona praca zdalna zawierająca propozycje zabaw i zajęć na dotychczasowych zasadach.