marzec

"Biedronki" poznają zawody

Ostatni tydzień lutego upłynął  "Biedronkom" na przybliżeniu zawodów, które nas otaczają. Dzieci odpowiadały kim chcą zostać, gdy dorosną oraz jaką pracę wykonują ich najbliżsi. "Biedronki" opisywały potrzebne sprzęty oraz cechy jakie musi spełniać ktoś,  kto wykonuje dany zawód. Dzieci w tym tygodniu miały okazję poczuć się m.in jak lekarz,  tancerz, informatyk i kucharka . "Biedronki " wykonały kreatywne prace " Tancerki " oraz "Laptopy". W środę grupę "Biedronki " odwiedziła przemiła pani Edyta Brzostowicz mama Emilki i Julitki,  która opowiedziała nam o zawodzie tancerki i fizjoterapeutki. Dzieci miały okazję poczuć się pacjentami gabinetu fizjoterapeuty a następnie z radością  i entuzjazmem zatańczyły kilka tańców. Na zakończenie wspaniałych zajęć,  dzieci w ramach podziękowania wręczyły gościowi wykonany przez siebie album o tańcu.

Wielkanoc