grudzień

Jasełka w grupie "Biedronki"

Jasełka w grupie
W dniu 20.12.2021 r. odbyła się uroczystość „Jasełka“ w grupie „Biedronki“. Dzieci pod okiem swoich pań przygotowały pod okiem swoich uroczyste Jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienie były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.