grudzień

Laureaci konkursu "Pomaganie jest cool"

Laureaci konkursu

Miło nam poinformować, że Ania i Emilka z grupy „Biedronki“ zostały laureatkami  konkursu plastycznego „Pomaganie jest cool“ zorganizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 5 i 6 lat uczęszczających do lokalnych przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych ze Stalowej Woli. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych, a także ukazanie, że każdy z nas ma wiele do zaoferowania swojemu otoczeniu. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone pięknymi  dyplomami. Laureatki otrzymały nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy !

Wielkanoc