Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości. 10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy 102 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji najstarsza grupa „Zajączki“ przygotowała część artystyczną, którą oglądały dzieci, z grupy „Motyle“. Pozostałe przedszkolaki również włączyły się w obchody tego patriotycznego święta. Jak co roku przy tej uroczystości – nasze przedszkole włączyło się również w akcję „Szkoła do hymnu“ – o godzinie 11.11 nasze przedszkolaki odśpiewały czterozwrotkowy hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego“  wraz z innymi placówkami na terenie całej Polski. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.