grudzień

Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Zajączki"

Pasowanie na przedszkolaka w grupie
W grupie "Zajączki" odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. W tym wyjątkowym dniu najmłodsi członkowie grupy w asyście starszych kolegów zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Dzieci pięknie zaśpiewały i zatańczyły piosenki pt.  "Przywitajmy się wesoło", " Hello, hello". , "Chociaż wczesna pora", " Budzik" a a także  wykonały instrumentację do utworu Musette J.S.Bacha , zatańczyły skoczny taniec do utworu "Grease". "Zajączki" recytowały wiersze. zbiorowo, indywidualnie i parami a na koniec młodsze dzieci złożyły uroczystą przysięgę i otrzymały pasowanie z rąk pani Dyrektor tym samym oficjalnie zostały przyjęte do grona przedszkolaków.
Na tej wyjątkowej uroczystości nie brakowało łez wzruszenia zarówno wśród przejętych przedszkolaków jak i ich rodziców. Na zakończenie uroczystego pasowania  "Zajączki" otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki.

Wielkanoc