wrzesień

Próbna ewakuacja

16 września 2020 r. w naszym przedszkolu została przeprowadzona próbna ewakuacja przeciwpożarowa. Na sygnał dzwonka wszystkie dzieci i pracownicy opuścili budynek wyznaczonymi wyjściami ewakuacyjnymi poza teren przedszkola. Na kilka minut wszystkie sale przedszkolne i pomieszczenia administracyjno - gospodarcze pozostały puste. Wszystkie dzieci bezpiecznie i szybko opuściły budynek. Zakres i przebieg działań był kontrolowany przez strażaków z Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Stalowej Woli. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji – szybkiej, zorganizowanej i pozbawionej elementów paniki.  Zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku.

Wielkanoc