grudzień

Spotkanie z Mikołajem

07.12.2020 r. przedszkolaki odwiedził długo wyczekiwany gość – św. Mikołaj! Już od rana dzieci podekscytowane wypatrywały wspaniałego gościa. Mikołaj odwiedził każdą z grup, a dzieci zaśpiewały mu piosenki, wyrecytowały wiersze z podziękowaniami i przekazały przygotowane przez siebie laurki. Wspaniały gość przyniósł worki pełne prezentów do wszystkich grup. W workach przedszkolaki znalazły m.in.  klocki, drewniane figurki, drewniane kalendarze, gry edukacyjne,  puzzle, książki, zestawy tematyczne, np. zestawy lekarskie, czy do majsterkowania, zestawy do rozwijania małej motoryki, przeplatanki. Każdy przedszkolak otrzymał też od Mikołaja prezent dla siebie. Pudełka z prezentami dzieci zabrały do domów. Dziękujemy Mikołaju za spotkanie i wspaniałe prezenty. Pragniemy też złożyć podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie spotkania z Mikołajem.

Wielkanoc