Aktualności 2020/2021

październik

Udział w akcji "Szkoła pamięta"

Udział w akcji
Również w tym roku szkolnym nasze przedszkole włączyło się do akcji „Szkoła Pamięta“. Dzieci z grupy „Zajączki“ wzięły udział w zajęciach, których celem było upamiętnienie rocznicy odzyskania niepodległości – ważnego wydarzenia historycznego na kartach historii Polski. Dzieci oglądnęły prezentację multimedialną, która była poświęcona rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Poznały również sylwetkę Józefa Piłsudskiego – ojca polskiej niepodległości. Przedszkolaki na dzwonkach diatonicznych odegrały Hymn Polski. W tym dniu malowaliśmy także godło Polski. Nasze przedszkole z przyjemnością włącza się udział w tego rodzaju projektach, gdyż kształcenie postaw patriotycznych powinno zaczynać się już od najmłodszych lat, a pamięć o bohaterach naszej wolności powinna być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Spotkanie z Mikołajem