wrzesień

Uroczystość "Pożegnanie lata - powitanie jesieni"

Uroczystość
W dniu 26.09.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pożegnanie lata – powitanie jesieni“. W uroczystości, która została przygotowana przez przedszkolaki z grupy „Plastusie“ wzięły udział wszystkie grupy by razem powitać kolejną porę roku. Dzieci z grupy „Plastusie“ zaprezentowały program artystyczny, podczas którego zaśpiewały wiersze  o tematyce  jesiennej, recytowały wiersze oraz wykonały nostalgiczny taniec z chustami“. Po występie „Plastusiów“ każda z naszych grup zaprezentowała wcześniej przygotowaną piosenkę lub wiersz – również o tematyce jesiennej. Po części artystycznej przedszkolaki udały się na zewnątrz przedszkola, gdzie miały możliwość skosztować grillowanej kiełbaski. W tym dniu chrupaliśmy również przepyszną marchewkę. Lubimy wspólne świętowanie!

Wielkanoc