październik

Wycieczka do muzeum - grupa "Motylki"

Wycieczka do muzeum - grupa
20 października 2021 roku grupa, „Motylki” udała się na wycieczkę do Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli. Przedszkolaki oglądały wystawę pod tytułem „Podroż do Japonii”. Dzieci udały się w niezwykłą podróż do tego pięknego kraju -  zobaczyły porywające krajobrazy i architekturę, poznały ich zwyczaje, codzienne życie i ulubione potrawy. Zbliżyły się do tego fascynującego miejsca poprzez oglądanie rysunków, fotografii oraz rzeźb. Dzieci z zainteresowaniem oglądały wystawę, podziwiając unikatowy zbiór prac na papierze – szkiców i rysunków Andrzeja Wajdy. Następnie, dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych – wykonały swoje kolorowe, japońskie rybki. Ponadto dzieci utrwaliły sobie zasady kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.

Wielkanoc