luty

Zabawa karnawałowa

W dniu 6.02.2020 r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana itd., nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły w gronie nauczycieli oraz wodzireja, którzy uatrakcyjnili nasz bal przebierańców, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i Kaczuch. W trakcie karnawałowych szaleństw zostały również wykonane pamiątkowe zdjęcia.

Wielkanoc