Ważna informacja dla Rodziców

Informujemy, że decyzją Prezydenta Miasta Stalowej Woli p. Lucjusza Nadbereżnego publiczne przedszkola w Stalowej Woli nie zostaną otwarte w dniu 6 maja 2020 r. Otwarcie placówek przedszkolnych nastąpi nie wcześniej niż od dnia 18.05.2020 r. zapewniając opiekę tylko dla dzieci, których rodzice ze względów zawodowych nie mogą pozostać z dziećmi w domu.

Informacja dotycząca rekrutacji

W zakładce „Rekrutacja“ dostępna jest lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola nr 15

Ważna informacja

Informujemy, że przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty została przedłużona do 24 maja 2020 r.

Informacja dotycząca rekrutacji

W zakładce „Rekrutacja“ dostępna jest lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 15.

Ważny komunikat

Informujemy, że przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty została przedłużona do 26 kwietnia.