2019

Konkursy "Mały Omnibus 2019" i "VIII Olimpiada Przedszkolaka z Języka Angielskiego" rozstrzygnięte !

Konkursy
W dniu 14 maja został zorganizowany w Społecznej Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej Rejonowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności dla dzieci w wieku 5-6 lat „Mały Omnibus”. W konkursie wzięły udział dzieci z 20 przedszkoli i szkół naszego miasta i okolic (Niska, Pysznicy i Zarzecza). W tym roku była to już jubileuszowa 10 edycja konkursu, który ma na celu rozwijanie zainteresowań i uzdolnień, motywowanie do doskonalenia własnych umiejętności oraz wdrażanie przyszłych uczniów do uczestnictwa w zmaganiach konkursowych. W konkursie wzięły udział dzieci z naszego przedszkola: Krzysztof Rzepiela i Karolina Duda. Miło nam poinformować, że Krzysztof Rzepiela zajął III miejsce. W dniu 25 maja o godz. 11:00 w Dniu Pikniku Rodzinnego odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu" Mały Omnibus" oraz "VIII Olimpiady Przedszkolaka z Języka Angielskiego" w której uczestniczyła Elwira Hauska. Gratulujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, gdyż udział w obu konkursach był dużym wyzwaniem.