Przegląd piosenki patriotycznej - grupa "Zajączki"

Przegląd piosenki patriotycznej - grupa
Starszaki z grupy „Zajączki" wzięły udział w Miedzyprzedszkolnym Przeglądzie Wierszy i Piosenek o tematyce patriotycznej zorganizowanym przez Przedszkole nr 18 im.Marii Montessori w Stalowej Woli. „Zajączki"  przepięknie reprezentowały nasze przedszkole podczas przeglądu , który odbył się na deskach Spółdzielczego Domu Kultury. Tematem wiodącym przeglądu były słowa Marii Montessori: „Proszę Was, kochane dzieci, które wszystko potraficie, abyście razem ze mną budowały pokój na świecie". W przeglądzie wzięły udział przedszkolaki oraz panie dyrektor ze stalowowolskich przedszkoli . Nasze starszaki pięknie zaśpiewały  piosenkę „Biało - czerwone" oraz perfekcyjnie zaprezentowały dynamiczną choreografię, otrzymując  gromkie i zasłużone brawa. Gratulujemy dzieciom wspaniałego występu!