luty

Dzień Babci i Dziadzia w grupie "Misie"

Dzień Babci i Dziadzia w grupie

15.02.2023 r. dzieci z grupy ,,Misie” zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadziów dla których przygotowały występ artystyczny z okazji ,,Dnia Babci  i Dziadzia”, aby okazać swoim bliskim szacunek, pamięć  i podziękować za miłość. Dzieci przedstawiły program składający się z wierszy, piosenek, tańców, improwizacji ruchowych, gry na instrumentach muzycznych rozwijając umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne. Na zakończenie uroczystości przedszkolaki zaśpiewały tradycyjne „sto lat”, wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i zaprosiły babcie i dziadków do wspólnej zabawy. Szczęśliwe twarze babć i dziadziów po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.