październik

Dzień Edukacji Narodowej

14.10. obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia dzieci z grupy „Motylki“ zaprezentowały program artystyczny, by podziękować wszystkim pracownikom przedszkola i zaprosiły do udziału swoje koleżanki i kolegów z pozostałych grup. Bo w przedszkolu 14 październik jest tylko potocznie nazywany Dniem Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętuje więc Pani intendentka, Panie kucharki, Panie woźne, Pan konserwator. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Były wiersze, tańce, piosenki, a także życzenia i laurki dla wszystkich pracowników przedszkola. Wyjątkowy, jesienny dzień! Życzenia złożone przez Panią Dyrektor wlały w serca pracowników przedszkola dużo radości i dodały sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają każdego dnia. Dziękujemy za każde dobre słowo i życzenia składane nam tego dnia.

Wielkanoc