marzec

Dzień kobiet - grupa "Zajączki"

Dzień kobiet - grupa
8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże jak i te małe .W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy złożyli swoim paniom i dziewczynkom życzenia. W grupie " Zajączki" radosna atmosfera panowała już od rana, ponieważ przedszkolna sala zamieniła się w salon SPA i urody. Było malowanie paznokci, maseczki na twarz, zdrowe przekąski i strefa odpoczynku przy relaksacyjnej muzyce. Małe kobietki były bardzo dumne gdy mogły mieć pomalowane paznokcie we wszystkich kolorach tęczy. Przy okazji uroczystości dzieci zapoznały się z niektórymi sylwetkami znanych słynnych kobiet i ich działalnością i znaczeniem. W tym wyjątkowym dniu chłopcy spisali się " na medal" ; z ogromnym zaangażowaniem, samodzielnie i przy pełnej współpracy przyrządzili dla dziewczynek przepyszną i zdrową sałatkę owocową, która wszystkim dzieciom bardzo smakowała. Dziewczynki miały okazję ozdobić własne szarfy oraz otrzymały certyfikaty Super dziewczynki z podpisami od chłopców i koleżanek. Dziewczęta otrzymały również piękne imienne bransoletki z życzeniami od chłopców . Dzień minął wszystkim bardzo przyjemnie i z pewnością na lata przetrwa w sercach małych kobietek .