Konkurs "Książka czeka na przedszkolaka" - grupa "Zajączki"

Konkurs
W Miejskiej Bibliotece Publicznej podsumowano 6. Przegląd  „Książka czeka na Przedszkolaka" o tematyce „Co słonko widziało". W tym roku tematem przewodnim przeglądu były inspiracje twórczością Marii Konopnickiej. Kilka dziewczynek: Hanna, Paulina, Emilia S. ,Laura, Amelia i Emilia J. stworzyły ilustracje i tekst własnej książeczki inspirowanej twórczością bajkopisarki. Gotowe książeczki dzieci  wraz ze swoimi opiekunami odczytały i  zaprezentowały swoim kolegom i koleżankom, a następnie same zaprojektowały kapelusz dedykowany Marii Konopnickiej. Po wręczeniu  nagród i dyplomów przyszedł czas na słodki poczęstunek. W literackich szrankach oprócz naszych „Zajączków" stanęły dzieci z Przedszkola Chatka Misia, Zespołu Szkół nr 2 oraz maluchy z Zespołu Szkół nr 6.