lipiec

Zakończenie roku - grupa "Zajączki"

Zakończenie roku - grupa
Dnia 23 czerwca starszaki z grupy " Zajączki" wraz ze swoimi młodszymi kolegami uroczystym występem pożegnały Panie oraz swoich kolegów i koleżanki z przedszkola. Tego samego dnia po południu wystąpiły w towarzystwie zaproszonych rodziców, gości i pani Dyrektor. Był to niezwykle emocjonujący dzień dla wszystkich, pełen i śmiechu i wzruszeń. W takim gronie przedszkolaki wystąpiły po raz ostatni. Po kilku najpiękniejszych latach edukacji przedszkolnej dla starszaków nadszedł czas, aby pożegnać przedszkole. Starszaki z dumą i elegancją bezbłędnie zaprezentowały układ Poloneza, który wzbudził podziw obecnych gości, personelu przedszkola i rodziców. Młodsi koledzy z grupy pięknie pożegnały odchodzących kolegów i koleżanki piosenką i recytacją, dzieci zatańczyły wspólnie wesoły układ taneczny, który został nagrodzony gromkimi brawami oraz wspólny taniec z rodzicami. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla pań, rodziców za współpracę, życzliwość, wsparcie i zaangażowanie. Na zakończenie absolwenci oraz młodsze dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe oraz medale i upominki od kolegów. Starszaki rozdały wszystkim paniom własnoręcznie wykonane kwiaty. Naszym wspaniałym i niezapomnianym absolwentom, którzy zasłużyli na miano pierwszoklasistów, życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym, a wszystkim dzieciom wspaniałych i bezpiecznych wakacji!