kwiecień

Występ grupy "Motylki"

Występ grupy
22.04.2022 roku grupa „Motylki“ wzięła udział  w XII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej pt. ,,Igraszki przedszkolne”, organizowanym przez Przedszkole Integracyjne nr 12 im. J. Ch. Andersena w Stalowej Woli. Tegoroczne hasło XII Przeglądu to “Uśmiechnij się do świata”. Dzieci z grupy „Motylki“ po kilkutygodniowych przygotowaniach zaprezentowały układ taneczny pod tytułem „Wiosenna opowieść“.  Po zaprezentowaniu układu i zaśpiewaniu piosenki finałowej dzieci miały okazję porozmawiać z operatorem Miejskiej Telewizji oraz zobaczyć profesjonalny sprzęt. Celem przeglądu było rozwijanie uzdolnień tanecznych i wokalnych dzieci oraz wzbudzanie radości i pozytywnych doświadczeń podczas występów publicznych.

Wielkanoc