październik

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień utworzenia Komisji Edukacji Narodowej obchodzimy co roku jako Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich pracowników przedszkola. To właśnie 14 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez najmłodszą grupę „Krasnale“, na której zgromadziły się wszystkie przedszkolaki i pracownicy przedszkola.

Dzieci przygotowały montaż słowno – muzyczny, recytowały wiersze okolicznościowe, zaśpiewały piosenki oraz zatańczyły. Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki. Podziękowania i życzenia złożyła p. dyrektor i przedstawicielka z Rady Rodziców.