październik

Spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli

W dniu 17.10.2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Podczas tego spotkanie przedszkolaki z wszystkich gryp dowiedziały się o zasadach zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również w ruchu drogowym.

Dzieci bardzo serdecznie powitały gości i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Policjanci przybliżyli dzieciom zasady bezpieczeństwa w domu i w przedszkolu oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Opowiadali także o postępowaniu dzieci w różnych sytuacjach, dając im możliwość oceny - czy zachowywały się dobrze, czy też niewłaściwie. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. Po zakończonej pogadance dzieci udały się do swoich sal, gdzie policjanci wykonali im „odciski palców“. Przedszkolaki miały również możliwość oglądnięcia  policyjnego radiowozu.