grudzień
2021

Udział dzieci z grupy Krasnale w XI Przeglądzie Piosenki Promującej Zdrowie Przedszkolaków pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nisko we współpracy z Niżańskim Centrum Kultury ,,Sokół”. Organizatorem przeglądu było Przedszkole Nr 1  w Nisku. Celem przeglądu było propagowanie prawidłowych postaw wobec zdrowia, zachęcanie dzieci do zdrowego stylu życia, uprawiania sportu oraz promowanie uzdolnień muzycznych. Przegląd polegał na zaprezentowaniu umiejętności wokalnych dzieci podczas nagrania audiowizualnego, które podlegało ocenie jury. Za udział w przeglądzie dzieci z naszego przedszkola otrzymały wyróżnienie. Uhonorowane zostały nagrodami oraz dyplomami.