wrzesień

Wycieczka do "Fabryki Czekolady" w Rzeszowie grup "Plastusie" i "Tygrysy"

Wycieczka do
W dniu 19.09.2019r. przedszkolaki z grup „Plastusie“ i „Tygrysy“ wybrały się na wycieczkę do „Fabryki Czekolady“ w Rzeszowie. Podczas wycieczki dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach podczas których poznały kolejne etapy powstawania czekolady – od kakao po gotowy produkt – tabliczkę czekolady, którą można zakupić w sklepie. Przedszkolaki z zapartym tchem słuchały o kolejnych etapach powstawania ich ulubionego przysmaku, a potem degustowały trzy rodzaje czekolady. Następnie, dzieci wzięły udział w warsztatach. Celem tych warsztatów było stworzenie własnej tabliczki czekolady oraz ozdobienie jej. „Plastusie“ oraz „Tygrysy“ miały również okazję malować czekoladę – była to aktywność, która szczególnie przypadła do gustu naszym przedszkolakom. Po skończonych warsztatach dzieci bawiły się na sali zabaw. Szaleństwom nie było końca!