grudzień

Jasełka Bożonarodzeniowe - grupa "Plastusie"

W dniu 18.12.2015r. grupa "Plastusie" przygotowała dla swoich rodzin Jasełka Bożonarodzeniowe. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością.
Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach recytowali teksty i śpiewali kolędy oraz pastorałki. Podczas uroczystego i nastrojowego klimatu wystąpienia, nie zabrakło również nutki humoru, ku uciesze zgromadzonych gości.
Gościem tych wyjątkowych Jasełek był przedstawiciel Prezydenta Miasta Stalowej Woli oraz Rady Miasta Pan Witold Michalski, który złożył życzenia w imieniu Pana Prezydenta i swoim. Na koniec pani Dyrektor przekazała życzenia Rodzicom i społeczności przedszkolnej od Pani Naczelnik Haliny Wołos. Po złożonych życzeniach, dzieci wraz z rodzicami podzielili się opłakiem.
Dziękujemy rodzicom za włączenie się w organizację Jasełek i przygotowanie przepięknych strojów.

DRODZY RODZICE
Na stronie internetowej tygodnika "Sztafeta", w zakładce Fotografie ukazał się artykuł wraz ze zdjęciami pt. "Jasełka w wykonaniu przedszkolaków". Można go przeczytać wchodząc na stronę internetową: http://sztafeta.pl/jaselka-w-wykonaniu-przedszkolakow/