Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "EkoRysunek"

Nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "EkoRysunek", którego organizatorem jest Ministerstwo Środowiska.
Celem głównym konkursu jest podniesienie świadomości ekologicznej dzieci poprzez tworzenie prac plastycznych ukazujących piękno otaczającej nas przyrody oraz potrzebę dbania o środowisko.
Prace plastyczne wykonały dzieci: Hubert Anduła (5lat), Anna Król (4 lata), Larissa Kołecka (4 lata), Maja Sabat (4 lata), Aleksandra Płoszaj (4 lata), Karolina Staniszewska (4 lata), Hanna Wiącek (5 lat), Hanna Dworak (4 lata), Nadia Szeliga (5 lat), Marcel Kogut (5 lat). Zadanie dzieci polegało na narysowaniu ilustracji do wybranej bajki wyróżnionej w konkursie literackim Ministerstwa Środowiska.