grudzień

Wizyta Świętego Mikołaja

Dnia 07.12.2015r. do naszego przedszkola zawitał wyjątkowy gość - Święty Mikołaj. Dzieci cały ranek z niecierpliwością nasłuchiwały "Mikołajkowych" dzwoneczków.  Na to spotkanie dzieci z każdej grupy przygotowały specjalne wystąpienie - piosenkę lub wiersz, które zaprezentowały przed naszym gościem. Po uroczystych wystąpieniach, Św. Mikołaj został zaproszony przez dzieci do wspólnych zabaw, tańców i śpiewu. Następnie Mikołaj odwiedził przedszkolaki w ich salach, gdzie następił długo wyczekiwany moment rozdania prezentów. Dzieci ogromnie ucieszyły się z podarunków od Świętego Mikołaja, podziękowały za odwiedziny i wyraziły nadzieję ponownego spotkania za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.

Po rozdaniu prezentów, na dzieci czekała kolejna niespodzianka - odwiedził Nas Święty Mikołaj z Miejskiego Zakładu Komunalnego w Stalowej Woli. Nasz drugi gość zostawił w przedszkolu wyjątkowy prezent - pojemnik na odpady.  Dzieci już w tym samym dniu miały okazję z niego skorzystać, wyrzucając w odpowiedni otwór papierki po słodyczach od Świętych Mikołajów.

Świętym Mikołajom dziękujemy za przybycie i z niecierpilwością czekamy na kolejną wizytę i wesoło spędzony czas z naszymi grzecznymi przedszkolakami.