luty

Bal karnawałowy

Dnia 02.02.2017 roku odbył się w przedszkolu bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się różne kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów popularnych bajek,można było spotkać wróżki, królewny, kolorowe motylki,piratów, policjantów, Spider-Manów, Batmanów, trudno zliczyć i wymienić te wszystkie postacie.Najpierw dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali grupy "Pszczoły". Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do radosnej zabawy.
Na sali podczas zabaw zrobiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy, nawet mimo chwilowego zmęczenia.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę.
Bal dał możliwość dzieciom i kadrze przedszkola spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.