styczeń

Dzień Babci i Dziadka 2017 - grupa "Biedronki"

W dniu 12.01.2017r. do naszego przedszkola przybyli wyjątkowi goście - dziadkowie naszych przedszkolaków z grupy "Biedronki" . Na tą uroczystość - Dzień Babci i Dziadka - dzieci przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe oraz część artystyczną, w której śpiewały piosenki oraz recytowały wiersz o swoich ukochanych babciach i dziadkach. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuczków. Dzieci swoim dziadkom wręczyły samodzielnie zrobione upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Wszyskim Babciom i Dziadziom składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia oraz wszystkiego co najlepsze. Byście codziennie czerpali radość z wykonywanej roli - roli Babci i Dziadka.