Dzień Mamy i Taty w grupie "Plastusie"

W dniu 25.05.2017r. w grupie "Plastusie" odbyła się wyjątkowa uroczystość w okazji "Dnia Mamy i Taty". Podczas tego spotkania dzieci przedstawiły swoim rodzicom wesoły, a zarazem wzruszający występ, w którym znalazły się wiersze, piosenki oraz tańce. Na koniec wszyscy rodzice zostali zaproszeni przez swoje dzieci do wspólnego tańca oraz do zabawy, której celem było odnalezienie swojego "herbu rodzinnego", wykonanego wcześniej przez dzieci. Następnie dzieci wręczyły rodzicom przygotowane własnoręcznie prezenty - portrety rodziców. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Serdecznie dziękujemy Rodzciom za włączenie się w przygotowanie tego pięknego wydarzenia!