styczeń

Jasełka Bożonarodzeniowe - grupa III "Biedronki"

W dniu 20.12.2016r. w grupie "Biedronki" odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Dzieci przedstawiły swoim rodzicom oraz wszystkim przybyłym gościom przepiękną historię narodzin Dzieciątka Jezus. Przedszkolaki z wielkim przejęciem wcieliły się w swoje role, recytowały teksty oraz śpiewały kolędy i pastorałki. Dzieci swoim występieniem wprowadziły swoje rodziny w wyjątkowy, świąteczny nastrój. Mogliśmy poczuć zbliżającą się wielkimi krokami magię Świąt Bożego Narodzenia.

Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym życzenia Bożonarodzeniowe, a Rodzice i dzieci zostali zaproszeni do wspólnego przełamania się opłatkiem.

Wszystkim Rodzicom dziękujamy za pomoc i wsparcie w organizacji Jasełek i przygotowanie przepięknych strojów.