styczeń

Jasełka Bożonarodzeniowe - grupa IV "Plastusie"

W dniu 21.12.2016r. w grupie "Plastusie" odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem wcieliły się w swoje role. Dzieci przebrane w kostiumy recytowały teksty, tańczyły, grały na instrumentach oraz śpiewały kolędy i pastorałki. Przepięknie przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus.
Na koniec Pani Dyrektor złożyła życzenia Bożonarodzeniowe dla wszystkich dzieci oraz ich rodzin. Spotkanie zakończyło się wspólnym łamianiem się opłatkiem.
Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne dekoracje, łamanie się opłatkiem oraz wzajemne życzenia, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Dziękujemy rodzicom za włączenie się w organizację Jasełek i przygotowanie przepięknych strojów.