Pasowanie na Przedszkolaka

28. października 2016r. w przedszkolu odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla dzieci z grupy "Pszczoły"  - Pasowanie na Przedszkolaka.

Podczas uroczystości na początku dzieci symbolicznie przesunęły na tablicy interaktywnej pszczółki do ula na znak przynależności do grupy, następnie zaprezentowały rodzicom i zaproszonym gościom wierszyki, piosenki i tańce, których wytrwale się uczyły. Po występie dzieci Pani Dyrektor dokonała pasowania. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz skromny upominek. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi oraz osoby uczestniczące w uroczystości zaproszeni zostali na poczęstunek, który przygotowali dla wszystkich rodzice, za co serdecznie dziękujemy.

Relacje z uroczystości pojawiły się w lokalnych mediach: Telewizji Kablowej STELLA, Telewizji Miejskiej Stalowa Wola oraz w Tygodniku Sztafeta.