czerwiec

Piknik rodzinny

Dnia 7.06.2017 r. odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców oraz personel przedszkola.Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 15 objął Patronatem Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Pan Stanisław Sobieraj, który był także sponsorem wraz z Prezydentem Miasta Stalowej Woli Panem Lucjuszem Nadbereżnym. Piknik był zorganizowany dla przedszkolaków i ich rodzin, licznie przybyli także rodzice wraz z przyszłymi przedszkolakami, którzy od września przestąpią próg przedszkola. Gościliśmy także absolwentów naszego przedszkola oraz społeczność lokalną zamieszkującą pobliskie osiedla.Pogoda sprzyjała wspólnej zabawie w ogrodzie przedszkolnym. Na dzieci i ich bliskich czekało wiele atrakcji. Była możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej, skosztowania aromatycznej kawy, zjedzenia pysznych ciast przygotowanych przez rodziców, czy grillowanej kiełbaski. Na dzieci czekały dmuchane zjeżdzalnie, basen z piłkami, wodne kule oraz miniłódki. Można było zajrzeć także do wozu strażackiego.  Wspólną zabawę, wiele konkursów dla dorosłych i dzieci poprowadził didżej. Podczas Pikniku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Woda i zawody” w ramach realizacji projektu ekologicznego dofinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli nt „Przedszkolak Przyjacielem Ziemi”. Nagrody wręczali dyrektor Przedszkola nr 15 Bożena Dąbrowska, Przewodniczący Rady Miejskiej – Stanisław Sobieraj oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego Pani Lidia Bednarczyk. Rozstrzygnięto również rodzinny konkurs pt. Moja rodzina”, w którym wzięli udział rodzice z dziećmi. Dziękujemy wszystkim Państwu za obecność, za pomoc przed i po pikniku, przygotowanie ciast,atrakcji, fanty na loterię fantową.Była to niezwykła impreza integracyjna łącząca różne pokolenia i środowisko lokalne, pełna radości, śmiechu i dobrej zabawy!