30
maj
2017

Udział w "I Rodzinnym Turnieju piłkarskim o Puchar Prezydenta Stalowej Woli"

28.05.2017 r. reprezentacja rodziców wzięła udział w "I Rodzinnym Turnieju piłkarskim o Puchar Prezydenta Stalowej Woli". Wśród zawodników naszej drużyny znaleźli się: Panie: Estera Kołodziej, Regina Książek, Emilia Pintal, Magdalena Staniszewska oraz Panowie: Sławomir Bielecki, Marcin Jeniec, Grzegorz Młynarski, Grzegorz Pintal, Sławomir Staniszewski, Andrzej Szymański. Nasza drużyna dotarła aż do finału i zajęła zaszczytne II miejsce. Zawodnicy z naszej drużyny zdobyli też wyróżnienia indywidualne: królem strzelców turnieju został Pan Grzegorz Młynarski, a najlepszym bramkarzem turnieju Pan Sławomir Staniszewski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za wspaniałą grę,  zapał i zaangażowanie.