2017

VII Miejski Konkurs Wiedzy i Umiejętności "Mały Omnibus" 2017 oraz Olimpiada z Języka Angielskiego

W dniu 22.04.2017r. podczas Pikniku Rodzinnego na terenie Zespołu Szkół Społecznych w Stalowej Woli miało miejsce rozstrzygnięcie dwóch konkursów, w których brali udział nasi wychowankowie.

W VII Miejskim Konkursie Wiedzy i Umiejętności dla dzieci w wieku 5-6 lat "Mały Omnibus" 2017 brali udział: Gabriela Giżka (6lat) oraz Bernard Sychta (6lat).  Uczestnicy konkursu rozwiązywali testy z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej oraz społeczno-przyrodniczej wykraczające poza obowiązkowe treści nauczania. Celem konkursu było:

- rozwijanie zainteresowań i uzdolnień;

- motywowanie do doskonalenia własnych umiejętności;

- wdrażanie do uczestnictwa w zmaganiach konkursowych.

Wyróżnienie w konkursie otrzymała Gabriela Giżka!

W III Olimpiadzie Przedszkolaków z Języka Angielskiego brali udział: Julia Trojanowska (6lat), Oliwia Pintal (6lat) oraz Ksawery Paterek (6lat). Dzieci rozwiązywały pisemny test. Celem konkursu było:

- rozwijanie indywidualnych uzdolnień i zainteresowań dzieci;

- umożliwienie dzieciom wykazania się umiejętnościami językowymi;

- kształtowanie prawidłowych postaw współzawodnictwa;

- rozwój współpracy z przedszkolami naszego miasta.

Wszystkim dzieciom dziękujamy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy sukcesów!