marzec

Wizyta funkcjonariusza Policji

1. marca 2017 r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Pani policjantka przeprowadziła prelekcję na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród dzieci. Przypomniała, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, jak zachowywać się podczas spotkania osoby obcej, co zrobić w czasie spotkania nieznajomego psa, przypomniała numery alarmowe. Ponadto przedstawiła też tematykę bezpiecznego korzystania z sieci Internet. Każde dziecko miało też możliwość przećwiczenia właściwej postawy w czasie ewenualnego ataku psa. Na koniec spotkania przedszkolaki podziękowały Pani policjantce za wizytę i wręczyły pamiątkowy dyplom.