Wycieczka grup Krasnale i Pszczoły do Biblioteki Miejskiej

16.05.2017 r. grup I i V odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli. Dzieci miały okazję zwiedzić budynek, dowiedzieć się, jak działa biblioteka, uczestniczyć w zajęciach bibliotecznych. Komu znudziło się przeglądanie książeczek, mógł skorzystać z zasobów wypożyczalni dla dzieci i pobawić się przygotowanymi zabawkami, czy pograć w gry.  Była to także okazja do odwiedzenia kiermaszu książek oraz obejrzenia wystawy przedmiotów codziennego użytku z PRL-u przygotowanej na Noc Bibliotek. Większość przedszkolaków stwierdziła, że poprosi rodziców, by wspólnie z nimi udać się do biblioteki i wypożyczyć interesującą książkę. O naszej wycieczce można również przeczytać na stronie MBP w Stalowej Woli: http://biblioteka.stalowawola.pl/index.php/ogolne/1820-autobusem-do-biblioteki.