czerwiec

Zakończenie roku szkolnego w grupie "Plastusie"

We wtorek 20.06.2017r. w przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków z grupy "Plastusie". Z tej okazji dzieci przedstawiły całej społeczności przedszkolnej "Bajkę o Królewnej Śnieżce i Siedmiu Krasnoludków" oraz zaprezentowały program artystyczny, w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Na pożegnanie, dzieci z grupy "Biedronki" wierszami oraz piosenką pożeganały swoich starszych kolegów. Starszaki otrzymały od przedszkolaków własnoręcznie wykonane zakładki do książki. Na zakończenie starszaki podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za ich pracę i oddanie, wręczając im samodzielnie wykonane laurki.

W dniu 22.06.2017r. ten sam program artystyczny dzieci przedstawiły swoim Rodzicom, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2016/2017, które odbyło się w Chłopskiej Woli. Staszaki z rąk swoich wychowawców otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książki, a Rodzice podziękowali za trud włożony w wychowanie i naukę ich dzieci. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła dzieciom samych sukcesów w szkole, bezpiecznych wakacji oraz podziękowała Rodzicom za współpracę.

Jeszcze raz życzymy naszym wychowankom wielu sukcesów w szkole!