luty

Dzień Babci i Dziadzia - grupa "Krasnale"

W dniu 22.01.2018r. do naszego przedszkola  zawitali wyjątkowi goście - babcie i dziadziowie naszych przedszkolaków z grupy "Krasnale". Na tę uroczystość - Dzień Babci i Dziadka- dzieci zaprezentowały część  artystyczną, w czasie której, pomimo tremy,  śpiewały piosenki oraz recytowały wiersze o swoich ukochanych babciach i dziadkach. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich ukochanych wnucząt. Po występie dzieci  wręczyły babciom i dziadziom samodzielnie wykonane upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany pzez mamy naszych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy Mamom naszych Krasnali za przygotowanie przepysznych ciast.

Wszystkim Babciom i Dziadziom składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia oraz wszystkiego co najlepsze.