luty
2018

Ćwiczenia gimnastyczne i zabawy ruchowe metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne - grupa "Krasnale"

Przedszkolaki z grupy Krasnale wzięły udział w zajęciach prowadzonych metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Ćwiczenia
z elementami Ruchu Rozwijającego W.Sherborne mają na celu rozwijanie orientacji w schemacie własnego ciała, orientacji przestrzennej, wspomaganie rozwoju emocjonalnego dzieci oraz pewności siebie i wiary we własne siły i możliwości.W czasie tego typu ćwiczeń dzieci stają się bardziej aktywne, przejawiają większą inicjatywę, rozwijają zaufanie do drugiej osoby,  zyskują poczucie bezpieczeństwa. Naszym przedszkolakom bardzo spodobały się takie zajęcia i sprawiają im ogromną radość.