styczeń

Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim nauczycielkom i pozostałym pracownikom przedszkola za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne, zdrowe posiłki. 16.10.2017 r. przedszkolaki z grupy "Plastusie" zaprosiły gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały piękne wiersze, tańce, a także wzruszające piosenki. Następnie wspólnie wszystkie przedszkolaki zaśpiewały jedną z piosenek. Drogie Dzieci - bardzo Wam dziękujemy. Dla Was i Waszych uśmiechów warto starać się jeszcze bardziej.