lipiec

Europejskie zakończenie roku przedszkolnego w grupie "Biedronki"

Dnia 19 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu europejskie zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 w grupie "Biedronki" . Na uroczystość zaproszeni zostali rodzice naszych wychowanków.

W trakcie uroczystości dzieci przedstawiły europejską inscenizację oraz program pożegnalny. W tym roku szkolnym grupa "Biedronki" realizowała program edukacyjny pt. "Jestem Polakiem i Europejczykiem". Zakończenie roku było swego rodzaju ewaluacją działań programu. Dzieci zabrały swoich Rodziców w podróż po wybranych krajach europejskich, dzięki czemu przedszkolaki miały możliwość podzielić się z gośćmi swoją wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w trakcie realizacji tego programu. Po części artystycznej miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów dla wszystkich przedszkolaków przez Panią Dyrektor.  Dzieci otrzymały również pamiątkowe książki oraz zdjęcia.

Na zakończenie na nasze dzieci czekał pyszny poczęstunek - tort, który przygotowali Rodzice.

Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów w szkole, spełnienia marzeń oraz  bezpiecznych i radosnych wakacji! Rodzciom dziękujemy za przygotowanie zakończenia roku!