styczeń

Jasełka - grupa Misie

19.12.2017r. w grupie "Misie odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe.Dzieci zaprezentowaly swoim rodzicom oraz wszystkim przybyłym gościom piękną historię narodzin Dzieciątka Jezus. Przedszkolaki z wielkim przejęciem wcieliły się w swoje role, deklamowały wiersze oraz zaśpiewały kolędy i pastorałki. Przedszkolaki swoim występem wprowadziły swoich najbliższych w wyjątkowy, świąteczny nastrój. Mogliśmy poczuć zbliżającą się wielkimi krokami atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym życzenia Bożonarodzeniowe, a Rodzice i dzieci zostali zaproszeni do wspólnego przełamania się opłatkiem.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji Jasełek i przygotowanie przepięknych strojów.