styczeń

Jasełka Bożonarodzeniowe - grupa "Biedronki"

W dniu 18.12.2017r. w godzinach porannych, przedszkolaki z grupy "Biedronki" przedstawiły swoim kolegom i koleżankom z całego przedszkola oraz wszystkim pracownikom przedszkola Jasełka Bożonarodzeniowe. W tak świątecznym nastroju, Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom oraz personelowi przedszkola życzenia bożonarodzeniowe.

Po południu, grupa "Biedronki" przedstawiła Jasełka Bożonarodzeniowe swoim Rodzicom.  Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem wcieliły się w swoje role. Dzieci przebrane w kostiumy recytowały teksty, tańczyły, grały na instrumentach oraz śpiewały kolędy i pastorałki. Przepięknie przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus.

Na koniec Pani Dyrektor złożyła życzenia Bożonarodzeniowe dla wszystkich dzieci oraz ich rodzin. Spotkanie zakończyło się wspólnym łamianiem się opłatkiem.

Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne dekoracje, łamanie się opłatkiem oraz wzajemne życzenia, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Wszystkim rodzicom dziękujamy za pomoc i wsparcie w organizacji Jasełek oraz przygotowanie przepięknych strojów.