czerwiec
2018

Konkurs plastyczno - recytatorski pt. "Bohaterowie utworów Jana Brzechwy w oczach dziecka"

W dniu 17.05.2018 r.  Nadia Tubielewicz (6 lat) z grupy "Biedronki" oraz Oliwier Kantor (5 lat) z grupy "Krasnale"  reprezentowali nasze przedszkole w konkursie plastyczno-recytatorskim pt. „Bohaterowie utworów Jana Brzechwy w oczach dziecka” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 2 w Stalowej Woli. Nadia zaprezentowała wszystkim wiersz J. Brzechwy pt. "Grzebień i szotka", a Oliwier Kantor wyrecytował wiersz J. Brzechwy pt. "Żaba". Przedszkolaki za swoje występy otrzymali dyplomy i nagrodę książkową. Oczywiście występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami! Na koniec na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek.