styczeń

Pasowanie na Przedszkolaka

14.11.2017 r. odbyła się bardzo ważna uroczystość. Najmłodsze przedszkolaki z grupy „Pszczoły” miały swoje Pasowanie na Przedszkolaka.
W uroczystości brali udział Rodzice „Pszczółek” oraz Pani Dyrektor.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i zaprezentowania krótkiej części artystycznej, w której dzieci mogły pokazać swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już umieją. Śpiewały piosenki, deklamowały wierszyki, grały na instrumentach, tańczyły. Po części artystycznej Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz mały upominek.Uroczystość ta była wspaniałą okazją do poznania, nabytych przez 2 miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci. Było to także zakończenie i ewaluacja programu adaptacyjnego, który odbywał się w naszym przedszkolu.