czerwiec
2018

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Ekologicznego "Przedszkolaków dobre rady na złe odpady"

W dniu 24 kwietnia 2018 r.  odbyło się  rozstrzygnięcie  X Wojewódzkiego i XIV Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Przedszkolaków dobre rady na złe odpady” pod hasłem Twórcze Przedszkolaki, którego organizatorem jest Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli.  Naszą placówkę reprezntowała Hania Gola z grupy "Misie".

W tym roku w ramach konkursu zadanie polegało na wykonaniu ,,Gry ekologicznej” z surowców wtórnych i materiałów ekologicznych.  Nasza praca została doceniona nagrodą, pucherem oraz dyplomem.  Na dzieci czekała również niespodzianka w postaci warsztatów muzycznych z grupą artystów z pracowni "Jaszczur&Przyjaciele".

Serdecznie gratulujemy pomysłu na jakże twórczą grę ekologiczną!