lipiec

Sportowy Zawrót Głowy 2018

Na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli odbyła się piąta edycja imprezy pod nazwą „Sportowy Zawrót Głowy”, organizowana przez Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych. Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczyło w zawodach sportowych dla przedszkolaków z całego powiatu stalowowolskiego. Celem organizatorów jest „zaszczepienie” sportu i aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Przedszkolaki zmagały się w konkurencjach lekkoatletycznych, takich jak biegi, skoki czy rzuty piłeczką palantową i dyskiem, a między konkurencjami korzystali ze stanowisk ze zdrowymi owocami i sokami. Na koniec każdemu uczestnikowi zawodów został wręczony pamiątkowy medal i dyplom uczestnictwa!

Wydarzenie to pojawiło się w lokalnych mediach:

www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/stalowa-wola/a/stalowa-wola-sportowy-zawrot-glowy-czyli-zawody-sportowe-dla-przedszkolakow,13274889/